
Beskrivelse
OSCONIQ® P 2226 GT DASPA2.13 HIGH - Effektivitet Mid - Strøm LED med lange levetid også ved høye strømmer og høye kryssstemperaturer.
Applikasjoner
- arkitektur
- Arkitektur / hagebelysning (LED & Laser)
- medisinsk belysning
- foteterapi
Funksjoner
- pakke: SMT -pakke
- typ. Stråling: 120 grader
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Luminous flux: typ . 35.9 lm
- lysende effekt: typ . 131 lm/w
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| Produkt: | Grønne lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 0910 (2226 metrisk) |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 525 nm |
| Belysningsfarge: | Grønn |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 30,8 LM |
| If - fremstrøm: | 100 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.75 V |
| Kraftvurdering: | 280 MW |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 1,46 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | GT DASPA2.13 |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Ams Osram |
| Høyde: | 1,25 mm |
| Lengde: | 2,6 mm |
| Lysende intensitet: | 9.48 CD |
| Maksimal driftstemperatur: | + 120 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 1200 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Osconiq |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 110 deg |
| Bredde: | 2,2 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A1384 |
Populære tags: GT DASPA2.13-HRHT-35-JL, Kina GT DASPA2.13-HRHT-35-JL Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:GT JTLPS1.13-KKLN-25-1
Neste:GT CSSPM1.13-LSLU-26-1-B
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







