
Beskrivelse
OSLON® Optimal GR CSSRML.24 En helt ny LED -familie med AMS OSRAMs siste chip -teknologi, og leverer betydelige ytelsesoppgraderinger. OSLON® Optimal slår en perfekt balanse mellom ytelse og kostnader sammen med bevist robusthet, høy pålitelighet og lang levetid.
Applikasjoner
- Landbruk og hagebruk
- Entertainment - innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMT keramisk pakke med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Radiant Flux: typ . 485 MW (Color Bin 5-7)
- Radiant Effciency: typ 66,3%
- Photon Flux: typ . 2.58 umol/s
- fotonflukseffektivitet: typ . 3.53 umol/j
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | |
| Produkt: | Horticulture LEDs |
| Monteringsstil: | PCB |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 630 nm |
| Belysningsfarge: | Rød |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 70 LM |
| If - fremstrøm: | 1 A |
| Vf - fremover spenning: | 2.09 V |
| Kraftvurdering: | 730 MW |
| Objektivdimensjoner: | 2,785 mm x 1,48 mm |
| Serie: | GR CSSRML.24 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Ams Osram |
| Høyde: | 2,12 mm |
| Lengde: | 3 mm |
| Lysende intensitet: | 22.3 CD |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Oslon |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredde: | 3 mm |
| Del # aliaser: | GR CSSRML.24-UJUL-57-1-350-R33 Q65113A5994 |
Populære tags: GR CSSRML.24-UJUL-57-1, China GR CSSRML.24-UJUL-57-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







