
Beskrivelse
DURIS® E 2835 GP JTLPS1.14 DURIS® E 2835 FARGE FAMILIE GIR SUPREME EFFICITY I KOSTNEKTIVE INDUSTRIKTSSTANDARDED. Duris® E 2835 unnlater aldri å imponere med ytelsen på systemnivå.
Applikasjoner
- Landbruk og hagebruk
- underholdning
- innendørs belysning
Funksjoner
- pakke: hvit SMT -pakke, farget diffus silikonharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- esd: 2 kv Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- Radiant Flux: typ . 203 MW
- Radiant Efficiency: typ . 48%
- fotosyntetisk fotonfluks: typ . 0.93 μmol/s
- fotonffektivitet: typ . 2.56 μmol/j
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | |
| Produkt: | Lilla lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 455 nm |
| Belysningsfarge: | Lilla |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 21 LM |
| If - fremstrøm: | 150 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.86 V |
| Kraftvurdering: | 440 MW |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 3,3 mm x 2,8 mm |
| Linseform: | Rektangulær med sidecut |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | GP JTLPS1.14 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Ams Osram |
| Høyde: | 0,7 mm |
| Lengde: | 3,5 mm |
| Lysende intensitet: | 6.79 CD |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 10000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredde: | 2,8 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A1493 |
Populære tags: GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1, Kina GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







