
Beskrivelse
OSLON® Square GH CSSRM6.24 OSLON® Square Hyper Red med best verdi for høyeste PF/W. Mest kompakt høy - kraft ledet med bevist robusthet, høy pålitelighet, lang levetid og lav termisk motstand.
Applikasjoner
- Landbruk og hagebruk
- underholdning
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMD keramisk pakke med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Radiant Flux: typ . 1113 mw @ 700mA; typ . 563 mw @ 350mA
- Radiant Efficiency: typ . 81% @ 700mA; typ . 86% @ 350mA
- Photon Flux: typ . 6.10 μmol/s @ 700mA; typ . 3.09 μmol/s @ 350mA
- fotonflukseffektivitet: typ 4.42 μmol/j @ 700mA; typ 4,74 μmol/j @ 350mA
- Thinfilm LED -brikke designet og produsert i Tyskland
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | |
| Produkt: | Røde lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3 mm x 3mm x 2,17 mm |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 660 nm |
| Belysningsfarge: | Rød |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 880 MW |
| If - fremstrøm: | 700 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.06 V |
| Kraftvurdering: | 1.4 W |
| Linseform: | Kuppel |
| Serie: | GH CSSRM6.24 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Ams Osram |
| Konfigurasjon: | Enkelt |
| Høyde: | 2,17 mm |
| Lengde: | 3 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Oslon |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredde: | 3 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A8446 |
Populære tags: GH CSSRM6.24-VAA3-1, Kina GH CSSRM6.24-VAA3-1-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







