
GF PUSRA1.25-SHSK-1-1F1J
Φ<_sub>P=4.60 ... 5.25 μmol/s (if=700 ma)
Beskrivelse
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GF PUSRA1.25 HIGH - Power LED med AMS OSRAMs siste chip -teknologi, og leverer bransjeledende ytelse, overlegen robusthet og lang levetid. Med introduksjonen av en ny farge (rød 640 nm) tilbyr familien fem farger for enkel design og høy fleksibilitet for alle dine hagebruksspektrumbehov. Familien Osconiq ™ P 3737 tilbyr Hyper Red (660 nm), rød (640nm), Deep Blue (450 nm), Far Red (730 nm) og Horti White, noe som kan imøtekomme både smale spektrum og full spektrumløsninger for å imøtekomme alle avlingsbehov for både drivhus og vertikale gård.
Applikasjoner
- Landbruk og hagebruk
- underholdning
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMD Epoxy Package med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 120 grader - ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Radiant Flux ( @ 700ma): typ . 901 mw @ 25 grader; typ . 834 mw @ 85 grader
- Radiant Efficiency ( @ 700ma): typ . 64.1% @ 25 grader; typ . 61.1% @ 85 grad
- Photon Flux ( @ 700ma): typ . 5.44 μmol/s @ 25 grader; typ . 5.10 μmol/s @ 85 grader
- fotonflukseffektivitet ( @ 700mA): typ . 3.87 μmol/j @ 25 grader; typ . 3.73 μmol/j @ 85 grad
- Thinfilm LED -brikke designet og produsert i Tyskland
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | |
| Produkt: | Røde lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3,7 mm x 3,7 mm x 2,15 mm |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 733 nm |
| Belysningsfarge: | Rød |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 813 MW |
| If - fremstrøm: | 700 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.06 V |
| Kraftvurdering: | 1.4 W |
| Linseform: | Kuppel |
| Serie: | P 3737 (2W) |
| Merke: | Ams Osram |
| Konfigurasjon: | Enkelt |
| Høyde: | 2,15 mm |
| Lengde: | 3,7 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Osconiq |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredde: | 3,7 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A7878 |
Populære tags: GF PUSRA1.25-SHSK-1-1F1J, Kina GF Pusra1.25-shsk-1-1f1j Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







