
GD Pusra1.15-SLSN-24-1
Φ<_sub>P=5.25 ... 6.00 μmol/s (if=700 ma)
Beskrivelse
OSCONIQ® P 3737 (2W) GD PUSRA1.15 HIGH - Power ledet med AMS Osrams siste chip -teknologi, og leverer bransje ledende ytelse, overlegen robusthet og lang levetid. Med introduksjonen av en ny farge (rød 640 nm) tilbyr familien fem farger for enkel design og høy fleksibilitet for alle dine hagebruksspektrumbehov. Familien Osconiq® P 3737 tilbyr Hyper Red (660 nm), rød (640nm), Deep Blue (450 nm), Far Red (730 nm) og Horti White, noe som kan imøtekomme både smale spektrum og full spektrumløsninger for å dekke alle avlingsbehov for både greenhouses og Vertical Farms.
Applikasjoner
- Landbruk og hagebruk
- underholdning
- innendørs belysning
- utendørs og industriell belysning
Funksjoner
- pakke: SMD Epoxy Package med silikonobjektiv
- typ. Stråling: 120 grader
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- Radiant Flux ( @ 700ma): typ . 1555 mw @ 25 grader; typ . 1462 mw @ 85 grader
- Radiant Efficiency ( @ 700ma): typ . 76.1% @ 25 grader; typ . 74.0% @ 85 grad
- Photon Flux ( @ 700ma): typ . 5.76 μmol/s @ 25 grader; typ . 5.45 μmol/s @ 85 grader
- fotonflukseffektivitet ( @ 700mA): typ . 2.82 μmol/j @ 25 grader; typ . 2.76 μmol/j @ 85 grad
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | |
| Produkt: | Blå lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3,7 mm x 3,7 mm x 2,15 mm |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 446 nm |
| Belysningsfarge: | Blå |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 1410 MW |
| If - fremstrøm: | 700 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.82 V |
| Kraftvurdering: | 2 W |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 3,6 mm |
| Linseform: | Rund |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | P3737 |
| Merke: | Ams Osram |
| Høyde: | 2,15 mm |
| Lengde: | 3,7 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Osconiq |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 130 grader |
| Bredde: | 3,7 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A7877 |
Populære tags: GD Pusra1.15-SLSN-24-1, Kina GD Pusra1.15-SLSN-24-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







