
Beskrivelse
GA PSLM31.23 DURIS® S 5 COMPACT, MID - Power Duris® S 5 LED med bransjestandard 3030 -pakke som følger med høy effekt, fargekvalitet og lang levetid. Ideelt valg for innendørs generelle belysningsapplikasjoner.
Applikasjoner
- arkitektur
- Arkitektur / hagebelysning (LED & Laser)
- medisinsk belysning
- stemningsbelysning
- foteterapi
Funksjoner:
- pakke: hvit SMT -pakke, fargeløs harpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Lumenvedlikehold: Testing Acording to ANSI/IES LM-80-15 pågår
- esd: 2 kv Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- Luminous flux: typ . 22.3 lm
- lysende effekt: typ . 106 lm/w
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Ams Osram |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 617 nm |
| Belysningsfarge: | Rav |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 22,6 LM |
| If - fremstrøm: | 100 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.11 V |
| Kraftvurdering: | 210 MW |
| Serie: | GA PSLM31.23 |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Ams Osram |
| Høyde: | 0,6 mm |
| Lengde: | 3 mm |
| Lysende intensitet: | 7.34 CD |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| 4500 | |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Duris |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredde: | 3 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A1499 |
Populære tags: GA PSLM31.23-GRGT-23-1, Kina GA PSLM31.23-GRGT-23-1 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







