
Beskrivelse
Funksjoner
SFT White Series er en kraftig lyskilde for Critical Lighting Applications. Det flate vinduet til en SFT -hvit LED resulterer i en mye mindre lysemitterende overflate enn en kuppel - formet deksel, noe som muliggjør mindre optikk og høyere optisk effektivitet i retningsbestemte lyssystemer.
• Vertikal brikke med høy lumenetthet og liten emitterende vinkel, ideell for effektiv optisk stråleforming for å oppnå høy intensitet, smal bjelkevinkel og langstråleavstand.
• Phosphor - på - chip med overlegen farge ensartethet over strålingsvinkler, og leverer homogen farge i bjelkeflekker.
• Maksimal drivstrøm: 8 a
• Fargetemperatur: 5000K, 5700K, 6500 K
• Color Rendering Index: typ . 73 (5000K, 5700K), typ . 70 (6500K)
• Lav termisk motstand: 0,7 grader /w
• ANSI - kompatible kromatisk binger
• Elektrisk isolert termisk bane
• 8 KV HBM ESD-rangering per ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Luminus -enheter |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 2020 (5050 metrisk) |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 6500 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 640 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 1.5 A |
| Vf - fremover spenning: | 2.8 V |
| Kraftvurdering: | 29 W |
| Lengde: | 5 mm |
| Bredde: | 5 mm |
| Høyde: | 1,03 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 1,97 mm x 1,97 mm |
| Linseform: | Kvadrat |
| Linse gjennomsiktighet: | Vann klart |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Luminus -enheter |
| Produkttype: | LED - høy kraft |
| Fabrikkpakke Mengde: | 500 |
| Underkategori: | LED -er |
Populære tags: SFT-40-WS65-F2-F9651, Kina SFT-40-WS65-F2-F9651 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







