
SBT - 90-WDS-F72-SA600
Hvite lysdioder kule hvite utsendte LED, SBT-90-serien
Beskrivelse
Funksjoner:
- Stor, monolitisk brikke med ensartet emitterende område på 9mm2
- Ekstremt høy optisk utgang: Opptil 5.400 lumen ved 18A fra en enkelt brikke.
- Un - innkapslet dør ideelt for optisk kobling i etenduelImited applikasjoner.
- 5700k Typisk fargetemperatur.
- Høy termisk konduktivitetspakke - veikryss for å få termisk motstand på bare 0,5 grader /w.
- Kompakt 10 x 11mm2 isolert overflatefestepakke.
- Miljøvennlig, i samsvar med ROHS og rekkevidde krav
Applikasjoner
- Fiber - Koblet belysning: endoskopi, maskinsyn, instrumentering.
- Architectural and Entertainment Lighting - smale bjelke -søkelys.
- Beacons
- Søkelys
- Automotive etter - Marked / Tuning Spotlights
- Taktisk bærbar belysning
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Luminus -enheter |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Belysningsfarge: | Applikasjonsspesifikk hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 5700 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 2780 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 9 A |
| Vf - fremover spenning: | 3.1 V |
| Kraftvurdering: | 27 W |
| Lengde: | 11 mm |
| Bredde: | 10 mm |
| Høyde: | 1,54 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Linseform: | Kvadrat |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Luminus -enheter |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 50 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | Mid - strøm LED -er |
Populære tags: SBT - 90 - WDS-F72-SA600, Kina SBT-90-WDS-F72-SA600 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:SST - 20-W35H-A120-J3351
Neste:CXM-14-50-80-36-AC40
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







