
CXM-6-30-90-18-AA30
Hvite lysdioder White 3000 K 90-CRI, CXM-6 Series
Beskrivelse
Funksjoner:
• Høy lumenutgang og effektivitet typisk
• Over 700 LM, 135 LPW @ 3000K, 80 CRI, TJ=85 ºC
• Over 795 lm, 152 LPW @ 5000K, 70 CRI, TJ=85 ºC
• CCT -område 2400k, 2700k, 3000K, 3200K, 3500K, 4000K, 5000K, 5600K, 6500K, 8000K
• 80 eller 90 cri min. opp til 95 minutter. i varmt hvitt
• 3 SDCM -fargekinnens nøyaktighet
• Utmerket optisk utslippsuniformitet og farge over vinkelkonsistens
• Eksepsjonell langsiktig fargestabilitet
• Overlegen termisk ledningsevne for ensartet varmepredning
• Miljøvennlig: ROHS og nå kompatibel
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Luminus -enheter |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | Cob - chip - på - tavle |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 550 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 300 ma |
| Vf - fremover spenning: | 17.3 V |
| Lengde: | 13 mm |
| Bredde: | 12 mm |
| Høyde: | 1,37 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Serie: | CXM-6 Gen 3 |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Luminus -enheter |
| LED -størrelse: | 13 mm x 12 mm |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 300 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | Mid - strøm LED -er |
Populære tags: CXM-6-30-90-18-AA30, Kina CXM-6-30-90-18-AA30 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







