
MXA7-PW50-0000
Hvite lysdioder White 5000 K 70-CRI, Luxeon 3535L
Beskrivelse
Luxeon 3535L -linjen kan skilte med effektiviteten og påliteligheten som kreves av innendørs og utendørs belysningsmarkeder. Den leverer optimalisert ytelse i kombinasjon med kvaliteten på lys som trengs for distribuerte lyskildeapplikasjoner i tre ytelsesnivåer.
I tillegg til å tilby spesifisert korrelert fargetemperatur og fargegjengivelseskombinasjoner, er Luxeon 3535L -linje tilgjengelig i tre produkter: Luxeon 3535L - Inngangsfluks og effekt
Luxeon 3535L HE - Middels fluks og effekt
Luxeon 3535l He Plus - Høy fluks og høyeste effekt
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3535 |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 5000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 36 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 115 deg |
| If - fremstrøm: | 100 ma |
| Vf - fremover spenning: | 3 V |
| Kraftvurdering: | 300 MW |
| Lengde: | 3,7 mm |
| Bredde: | 3,5 mm |
| Høyde: | 0,8 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 150 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 3 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | Luxeon 3535l |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Lumileds |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 5000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | LED med høy kraft |
| Enhetsvekt: | 0,008823 oz |
Populære tags: MXA7-PW50-0000, Kina MXA7-PW50-0000 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







