
L1HX-65702P0000000
Hvite lysdioder White 6500 K 70-CRI, Luxeon HL2X
Beskrivelse
Luxeon HL2X er en høy - Power Domed Emitter designet spesielt for utendørs og industrielle applikasjoner som gatelys og høye bay -armaturer. Pakken er designet for å levere overlegen produksjon, effekt, fargestabilitet og levetid uavhengig av anvendelse eller miljø. Luxeon HL2X bruker en bransjestandard 3535-pakke med 3-stripe fotavtrykk. Denne kompatibiliteten gir mulighet for effektiv og enklere konvertering til den bedre utførende Luxeon HL2X fra en hvilken som helst annen lignende plattform.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 1414 (3535 metrikk) |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 6500 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 330 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| If - fremstrøm: | 700 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.8 V |
| Kraftvurdering: | 2 W |
| Lengde: | 3,45 mm |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Høyde: | 2,27 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Linsefarge: | Fargeløs |
| Objektivdimensjoner: | 3,15 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Vann klart |
| Serie: | Luxeon hl2x |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Lumileds |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED med høy kraft |
Populære tags: L1HX-65702P0000000, Kina L1HX-65702P0000000 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L1HX-30702P0000000
Neste:L2C2-30801205E1300
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







