
L150-5070500600000
Hvite lysdioder White 5000 K 70-CRI, Luxeon 5050
Beskrivelse
Luxeon Sunplus 5050 er en robust lysdioder med høy kraft ved bruk av en bransjestandard 5050 overflatefestepakke med en liten lysemitterende overflate (LES). Luxeon Sunplus 5050 leverer topp - rangert μmol/j og ppf (μmol/s) ytelse og lang levetid med CCT -er fra 2200k til 6500K og Cris of 70, 80, og 90. Det tilbyr varme - fargemål for å sikre at LED -ene er i fargen til å sikre at det er innenfor applikasjoner for å sikre.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Horticulture LEDs |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 2020 (5050 metrikk) |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 5000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 693 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 116 deg |
| If - fremstrøm: | 640 ma |
| Vf - fremover spenning: | 6 V |
| Kraftvurdering: | 3.8 W |
| Lengde: | 5 mm |
| Bredde: | 5 mm |
| Høyde: | 0,7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 4,56 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Lumileds |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | LED med høy kraft |
| Enhetsvekt: | 0,016491 oz |
Populære tags: L150-5070500600000, Kina L150-5070500600000 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L130-3080HE1400001
Neste:L130-6580HA30000B1
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







