
L130-5080003000W21
Hvite lysdioder White 5000 K 80-CRI, Luxeon 3030
Beskrivelse
Luxeon Sunplus 5050 er en robust lysdioder med høy kraft ved bruk av en bransjestandard 5050 overflatefestepakke med en liten lysemitterende overflate (LES). Luxeon Sunplus 5050 leverer topp - rangert μmol/j og ppf (μmol/s) ytelse og lang levetid med CCT -er fra 2200k til 6500K og Cris of 70, 80, og 90. Det tilbyr varme - fargemål for å sikre at LED -ene er i fargen til å sikre at det er innenfor applikasjoner for å sikre.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3030 |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 5000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 118 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 116 deg |
| If - fremstrøm: | 120 ma |
| Vf - fremover spenning: | 6 V |
| Kraftvurdering: | 720 MW |
| Lengde: | 3 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Høyde: | 0,52 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 2,6 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | Luxeon 3030 2 d |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Lumileds |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 5000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | LED med høy kraft |
| Enhetsvekt: | 0,001285 oz |
Populære tags: L130-5080003000W21, Kina L130-5080003000W21 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L1IG-0940000000000
Neste:L150-2790500600000
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







