
L130-2780HE1400001
Hvite lysdioder White 2700 K 80-CRI, Luxeon 3014
Beskrivelse
Luxeon 3014 har en kompakt pakkestørrelse på 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70mm - ideell for å oppnå ensartet lysutgang der plassen er begrenset, for eksempel lineære applikasjoner, rørbelysning og skilting. Luxeon 3014 er varm - Farge målrettet ved en krysstemperatur på 65 grader, og sikrer fargekonsistens og oppfyller ANSI -standarder ved driftsforhold.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Lumileds |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 3014 |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 2700 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 26 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Visningsvinkel: | 116 deg |
| If - fremstrøm: | 60 ma |
| Vf - fremover spenning: | 3.1 V |
| Kraftvurdering: | 180 MW |
| Lengde: | 3 mm |
| Bredde: | 1,4 mm |
| Høyde: | 0,75 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Linseform: | Rektangulær |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | Luxeon 3014 |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Merke: | Lumileds |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 3000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Luxeon |
| Type: | Mid - strøm LED -er |
| Enhetsvekt: | 0,008122 oz |
Populære tags: L130-2780HE1400001, Kina L130-2780HE1400001 Produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:L130-5780001400001
Neste:L150-4080500600000
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







