
XTEAWT-00-0000-00000BJE3
Hvite lysdioder hvite 5000 k 70-cri, xlamp xteawt
Beskrivelse
Optimalisert for retningsbestemt, høy - Lumen -applikasjoner, fra innendørs og utendørs til bærbare og lampe ettermontering, leverer XLAMP® XT - E LED høy ytelse og høy pålitelighet i bransjestandard XP/XT -fotavtrykket. XT - E LED gir fordelene med XT/XP -plattformen - kompakt og bevist 3,45 mm x 3,45 mm -pakke og etablert økosystem - slik at belysningsprodusenter forenkler designprosessen og forkorter tiden til markedet. XT - E LED er tilgjengelig i kongeblått og hvitt. XT - e White LED tilbyr et alternativ med høy effekt. I dette dokumentet betegner begrepet White den hvite XT - e LED uten hensyn til dens effektivitet. Begrepene standard og høy effekt brukes når det er nødvendig for å differensiere ytelsen til den høye effekten XT - e ledet fra XT - E LED uten alternativet med høy effekt.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 1414 (3535 metrikk) |
| Belysningsfarge: | Kult hvitt |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 5000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 148 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 115 deg |
| If - fremstrøm: | 350 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.85 V |
| Kraftvurdering: | 1 W |
| Lengde: | 3,45 mm |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Høyde: | 2,36 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 150 C |
| Linsefarge: | Gul |
| Objektivdimensjoner: | 3,06 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Diffus |
| Serie: | XTEAWT |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Cree ledet |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Xlamp |
| Type: | LED med høy kraft |
Populære tags: XTEAWT-00-0000-00000BJE3, Kina XTEAWT-00-0000-00000BJE3 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







