
Xpgdwt - u1-0000-00je4
Hvite lysdioder White 4500 K 90 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Beskrivelse
XLAMP® XP - G3 LED er optimalisert for retningsbestemt, høy - Lumen -belysningsapplikasjoner der effekt og optisk kontroll er kritisk, for eksempel veibane, bærbar og hagebruk. Den kompakte og velprøvde 3,45 -mm XP -plattformen har et utmerket økosystem av optikk- og systemløsninger tilgjengelig, slik at lysprodusenter kan forenkle designprosessen og forkorte tidsmarkedet.
XP - G3 LED er tilgjengelige i og to forskjellige hvite og kongeblå versjoner: Standard & S Line. XP - G3 Photo Red er tilgjengelig i S -linjeversjonen. Den hvite standardversjonen leverer best - i - klasse TM -21 levetid og fargestabilitet over tid. S -linjeversjonene av hvitt, kongeblått og foto rød leverer forbedret effektivitet, best - i - klasse Svovelmotstand og bedre system - nivå pålitelighet gjennom bytte og dimmingssykluser. Med disse S -linjens versjoner leverer Cree LED høy -kraft LED -teknologi som er optimalisert for både generelle og hagebruksbelysningsapplikasjoner der sensorer og bytte blir vanlig.
I dette dokumentet betegner begrepene White, Royal Blue og Photo Red den hvite, kongeblå eller Photo Red XP - G3 LED uten hensyn til dens standard- eller S -linjefunksjoner. Begrepene Standard og S -linjen brukes når det er nødvendig for å differensiere ytelsen til standard XP - G3 LED fra XP - G3 LED med S -linjealternativet.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | SMD-2 |
| Belysningsfarge: | Nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 4500 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 148 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Visningsvinkel: | 125 grader |
| If - fremstrøm: | 350 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.7 V |
| Kraftvurdering: | 1 W |
| Lengde: | 3,45 mm |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Høyde: | 2,26 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Linsefarge: | Gul |
| Objektivdimensjoner: | 3,06 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | Xlamp xp - g3 |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Cree ledet |
| LED -størrelse: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED med høy kraft |
Populære tags: xpgdwt - u1 - 0000-00je4, China XPGDWT-U1-0000-00JE4 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







