
Beskrivelse
XLAMP® XP-E2 LED bygger på den enestående ytelsen til den originale XP-E ved å øke lumenutgangen opp til 20%, samtidig som den gir en enkelt LED-punktkilde for presis optisk kontroll. XP-E2 LED deler det samme fotavtrykket som den opprinnelige XP-E, og gir en sømløs oppgraderingsvei til mer lumen og\/eller større effektivitet mens du forkortes designsyklusen for eksisterende XP-kunder.
XLAMP XP-E2-lysdioder er det ideelle valget for belysningsapplikasjoner der høy lysutgang og maksimal effekt er nødvendig, for eksempel LED ettermonteringslamper, utendørs, bærbar, innendørs retning, utrykningskjøretøy eller arkitektonisk.
XP-E2-LED tilbyr en S-linje langt rød alternativ. I dette dokumentet betegner begrepet Far Red den langt røde XP-E2-LED uten hensyn til effektiviteten. Begrepene langt rød og S-linjen langt rød brukes når det er nødvendig for å differensiere ytelsen til XP-E2 S-linjen langt rød LED fra XP-E2 LED uten S-linjen.
Funksjoner
• Tilgjengelig i hvitt, utendørs hvitt, 80- cri, 90- cri White, kongeblå, blå, grønn, pc rav, rav, rød-oransje, rød, foto rød, langt rød & s linje langt rød
• ANSI-kompatible kromatisk binger
• Hvit bedt på 85 grader
• Maksimal drivstrøm: Royal Blue, Blue 1.2 A, andre 1.5 A
• Lav termisk motstand: Så lav som 1,4 grader \/W • Bred visningsvinkel: 105 grader -140 grad
• Ubegrenset gulveliv på mindre enn eller lik 30 grader \/85% RH
• Refow Soldable - Jedec J -Std -020C kompatibel
• Elektrisk nøytral termisk bane
• ROHS og nå kompatible
• UL® anerkjent komponent (E349212)
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Amber LED |
| Monteringsstil: | SMD\/SMT |
| Pakke \/ sak: | Smd -2 |
| Bølgelengde\/fargetemperatur: | 595 nm |
| Belysningsfarge: | Rav |
| Luminous flux\/Radiant Flux: | 67.2 LM |
| If - fremstrøm: | 350 ma |
| VF - fremover spenning: | 2.2 V |
| Kraftvurdering: | 3 W |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | XPEBAM |
| Emballasje: | Hjul |
| Merke: | Cree ledet |
| Høyde: | 2,26 mm |
| LED -størrelse: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Lengde: | 3,45 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 150 C |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Xlamp |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 130 grader |
| VR - Omvendt spenning: | 5 V |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Enhetsvekt: | 0. 241186 oz |
Populære tags: xpebam-l 1-0000-00703, China xpebam-l 1-0000-00703 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







