
XBDRED-00-0000-000000501
Enkeltfarge LED -er rød LED 620 - 630 nm, xlamp xb - d -serie
Beskrivelse
XLAMP® XB - D LED bringer neste - generasjonsytelse, pris og størrelse til alle LED -belysningsapplikasjoner. XB - Ds fotavtrykk muliggjør mindre design med tettpakket matriser for bedre lysblanding og konsentrasjon. XB - D deler vanlig fotavtrykk og ensartet pakkeutforming på tvers av alle hvite og fargekonfigurasjoner, forenkle brett og optiske design for mange LED -systemer. XB - d er optimalisert til dramatisk lavere systemkostnad i enhver belysningsapplikasjon, fra innendørs og utendørs belysning til arkitektonisk og transportbelysning.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Røde lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | SMD-2 |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 630 nm |
| Belysningsfarge: | Rød |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 56,8 lm |
| If - fremstrøm: | 350 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.17 V |
| Kraftvurdering: | 3 W |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 2,18 mm |
| Linseform: | Kuppel |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | Xb - d rød |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Cree ledet |
| Høyde: | 1,84 mm |
| LED -størrelse: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Lengde: | 2,45 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 150 C |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| Fabrikkpakke Mengde: | 1000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Xlamp |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 140 grader |
| VR - omvendt spenning: | 5 V |
| Bredde: | 2,45 mm |
| Enhetsvekt: | 0,009700 oz |
Populære tags: XBDRED-00-0000-000000501, Kina XBDRED-00-0000-000000501 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







