
CXA3070-0000-000NT0AD40F
Hvite lysdioder White 4000 K 75-CRI, XLAMP CXA3070-36V
Beskrivelse
XLAMP® CXA3070 LED -array utvider Cree LEDs familie av høye flux, multi -die integrerte matriser, og tilbyr høy ytelse i en enkel - til - bruk plattform. Med XLAMP LED -belysningsklasse -pålitelighet, muliggjør CXA3070s enhetlige emitterende overflate både retningsbestemte og ikke -retningsbelysningsapplikasjoner og armaturer og lampedesign. CXA3070 er tilgjengelig i 2 -trinns, 3 -trinns og 4 -trinns fargekonsistens, og med en 23 mm optisk kilde, og bringer nye nivåer av fluks og effekt til denne formfaktoren. CX Family LED Design Guide gir grunnleggende informasjon om kravene for å bruke CXA3070 LED med suksess i armaturdesign.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | Cob - chip - på - tavle |
| Belysningsfarge: | Nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 4000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 9000 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 115 deg |
| If - fremstrøm: | 1.9 A |
| Vf - fremover spenning: | 36.2 V |
| Lengde: | 27,35 mm |
| Bredde: | 27,35 mm |
| Høyde: | 1,7 mm |
| Linsefarge: | Tonet |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | CXA3070 |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Cree ledet |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Underkategori: | LED -er |
| Handelsnavn: | Xlamp |
| Type: | LED med høy kraft |
Populære tags: CXA3070-0000-000NT0AD40F, Kina CXA3070-0000-000NT0AD40F Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







