
CXA2530-0000-000N0HT440G
Hvite lysdioder White 4000 K 80-CRI, XLAMP CXA2530-36V
Beskrivelse
XLAMP® CXA2530 LED -array utvider Cree LEDs familie av høye flux, multi -die -matriser, og tilbyr høy ytelse i en brukervennlig plattform. Med XLAMP LED -belysningsklasse -pålitelighet, muliggjør CXA2530s enhetlige emitterende overflate både retningsbestemt og ikke -retningsbelysningsapplikasjoner og armaturdesign. CXA2530 er tilgjengelig i 2 -trinns og 4 -trinns fargekonsistens, og med en 19 mm optisk kilde, og bringer nye nivåer av fluks og effekt til denne formfaktoren. CX Family LED Design Guide gir grunnleggende informasjon om kravene for å bruke CXA2530 LED med suksess i armaturdesign.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | Cob - chip - på - tavle |
| Belysningsfarge: | Nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 4000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 3200 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| If - fremstrøm: | 800 ma |
| Vf - fremover spenning: | 35 V |
| Kraftvurdering: | 28 W |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 19 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | CXA2530 |
| Emballasje: | Rør |
| Merke: | Cree ledet |
| LED -størrelse: | 23,85 mm x 23,85 mm x 1,7 mm |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED med høy kraft |
| Enhetsvekt: | 0.333892 oz |
Populære tags: CXA2530-0000-000N0HT440G, Kina CXA2530-0000-000N0HT440G Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







