
CXA1820-0000-000N00Q430G
Hvite lysdioder White 3000 K 80-CRI, XLAMP CXA1820-36V
Beskrivelse
XLAMP® CXA1820 LED -array utvider Cree LEDs familie av høye flux, multi -die -matriser, og tilbyr høy ytelse i en brukervennlig plattform. Med XLAMP LED -belysningsklasse -pålitelighet, muliggjør CXA1820s ensartede emitterende overflate både retningsbestemt og ikke - retningsbelysningsapplikasjoner og armaturdesign. CXA1820 er tilgjengelig i 2-trinns, 3-trinns og 4-trinns fargekonsistens, og med en 12 mm optisk kilde, og bringer nye nivåer av fluks og effekt til denne formfaktoren. CX Family LED Design Guide gir grunnleggende informasjon om kravene for å bruke CXA1820 LED med suksess i armaturdesign.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | Cob - chip - på - tavle |
| Belysningsfarge: | Varm hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 2260 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| If - fremstrøm: | 550 ma |
| Vf - fremover spenning: | 36 V |
| Kraftvurdering: | 19.8 W |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 12 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | CXA1820 |
| Emballasje: | Rør |
| Merke: | Cree ledet |
| LED -størrelse: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED -LED -er med lav effekt |
Populære tags: CXA1820-0000-000N00Q430G, Kina CXA1820-0000-000N00Q430G Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







