
CXA1512-0000-000N0YJ235G
Hvite lysdioder White 3500 K 93-CRI, XLAMP CXA1512-36V
Beskrivelse
XLAMP® CXA1512 LED -array utvider Cree LEDs familie av høye flux, multi -die -matriser i en mindre, brukervennlig plattform. Med XLAMP LED -belysningsklasse -pålitelighet, muliggjør CXA1512s lille, ensartede emitterende overflate både retningsbestemte og nondireksjonelle belysningsapplikasjoner inkludert lampet ettermontering og armaturdesign. CXA1512 er tilgjengelig i 2-trinns, 3-trinns og 4-trinns fargekonsistens, og med en 9 mm optisk kilde, og bringer nye nivåer av fluks og effekt til denne formfaktoren. CX Family LED Design Guide gir grunnleggende informasjon om kravene for å bruke CXA1512 LED med suksess i armaturdesign.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | Cob - chip - på - tavle |
| Belysningsfarge: | Nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 3500 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 1040 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 93 |
| Visningsvinkel: | 115 deg |
| Lengde: | 15,85 mm |
| Bredde: | 15,85 mm |
| Høyde: | 1,7 mm |
| Linsefarge: | Gul |
| Objektivdimensjoner: | 8,9 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | CXA1512 |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Cree ledet |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED med høy kraft |
Populære tags: CXA1512-0000-000N0YJ235G, Kina CXA1512-0000-000N0YJ235G Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







