
CXA1304-0000-000N0UA240G
Hvite lysdioder White 4000 K 90-CRI, XLAMP CXA1304-36V
Beskrivelse
XLAMP® CXA1304 LED -array utvider Cree LEDs familie av høye flux, multi -die -matriser i en mindre, brukervennlig plattform. Med XLAMP LED -belysningsklasse -pålitelighet, muliggjør CXA1304s lille, ensartede emitterende overflate både retningsbestemt og ikke -retningsbelysningsbelysningsapplikasjoner inkludert LAMP -ettermontering og armaturdesign. CXA1304 er tilgjengelig i 2-trinns, 3-trinns og 4-trinns fargekonsistens, og med en 6 mm optisk kilde, og bringer nye nivåer av fluks og effekt til denne formfaktoren. CX Family LED Design Guide gir grunnleggende informasjon om kravene for å bruke CXA1304 LED med suksess i armaturdesign.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | Cob - chip - på - tavle |
| Belysningsfarge: | Nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 4000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 330 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Visningsvinkel: | 115 deg |
| If - fremstrøm: | 100 ma |
| Vf - fremover spenning: | 36 V |
| Kraftvurdering: | 3.6 W |
| Lengde: | 13,35 mm |
| Bredde: | 13,35 mm |
| Høyde: | 1,15 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Linsefarge: | Tonet |
| Objektivdimensjoner: | 6 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | CXA1304 |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Cree ledet |
| LED -størrelse: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,55 mm |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED med høy kraft |
| Enhetsvekt: | 0,026455 oz |
Populære tags: CXA1304-0000-000N0UA240G, Kina CXA1304-0000-000N0UA240G Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







