
CMA1303-0000-000N0U0A40G
Hvite lysdioder White 4000 K 92-CRI, XLAMP CMA1303-36V
Beskrivelse
XLAMP® High - Gjeldende LED -array -familien er optimalisert for best -in -Class lumenutgang, effekt og pålitelighet ved høye stasjonsstrømmer. XLAMP CMA -lysdioder deler samme pakkedesign og LES -størrelser som Cree LEDs industri - ledende CXA2 -standardtetthets -lysdioder, slik at lysprodusenter kan adressere et utvalg av ytelseskrav for applikasjoner som spor, downlight og utendørs belysning ved bruk av en enkelt - til {{5}. XLAMPs høystrøms LED-matriser er tilgjengelige i 2-trinns, 3-trinns og 5-trinns EasyWhite®-binger.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Hvite lysdioder |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Hvite COB -lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | 0505 (1313 metrikk) |
| Belysningsfarge: | Nøytral hvit |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 4000 K |
| Luminous flux/Radiant Flux: | 709 LM |
| Color Rendering Index - CRI: | 92 |
| Visningsvinkel: | 116 deg |
| If - fremstrøm: | 175 Ma |
| Vf - fremover spenning: | 36 V |
| Kraftvurdering: | 6.3 W |
| Lengde: | 13,35 mm |
| Bredde: | 13,35 mm |
| Høyde: | 1,15 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 140 C |
| Linsefarge: | Gul |
| Objektivdimensjoner: | 4,5 mm |
| Linseform: | Rund flat |
| Linse gjennomsiktighet: | Klar |
| Serie: | CMA1303 |
| Emballasje: | Brett |
| Merke: | Cree ledet |
| LED -størrelse: | 13,5 mm x 13,5 mm x 1,7 mm |
| Produkttype: | Hvite lysdioder |
| Fabrikkpakke Mengde: | 100 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | LED med høy kraft |
| Enhetsvekt: | 0.113212 oz |
Populære tags: CMA1303-0000-000N0U0A40G, Kina CMA1303-0000-000N0U0A40G Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







