
Beskrivelse
SMD -lysdioder er pakket i bransjestandardpakken. Disse lysdiodene har høy pålitelighetsytelse og er designet for å fungere under et bredt spekter av miljøforhold. Denne høye pålitelighetsfunksjonen gjør dem ideelt egnet til å brukes under belysningsapplikasjonsbetingelser. Den brede synsvinkelen gjør disse lysdiodene ideelt egnet for kanalbrev, eller generell bakgrunnsbelysning og Illumina - tion -applikasjoner. Den flate toppen av emitterende overflate gjør det enkelt for disse lysdiodene å parre med lette rør.
| Produktattributt | Attributtverdi |
|---|---|
| Produsent: | Cree ledet |
| Produktkategori: | Enkelfargelister |
| ROHS: | Detaljer |
| Produkt: | Røde lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sak: | PLCC-2 |
| Bølgelengde/fargetemperatur: | 624 nm |
| Belysningsfarge: | Rød |
| Lysende intensitet: | 450 mcd |
| If - fremstrøm: | 20 ma |
| Vf - fremover spenning: | 2.1 V |
| Kraftvurdering: | 130 MW |
| Linsefarge: | Tonet |
| Linseform: | Rektangulær |
| Linse gjennomsiktighet: | Ikke - diffus |
| Emballasje: | Hjul |
| Emballasje: | Kutt tape |
| Emballasje: | Mousereel |
| Merke: | Cree ledet |
| Høyde: | 1,3 mm |
| Lengde: | 2,7 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktsensitiv: | Ja |
| Produkttype: | Enkelfargelister |
| Fabrikkpakke Mengde: | 3000 |
| Underkategori: | LED -er |
| Type: | Enkelfargelister |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| VR - omvendt spenning: | 5 V |
| Bredde: | 2 mm |
Populære tags: clm3c - rkw - cuavbaa3, China clm3c - rkw - cuavbaa3 produsenter, leverandører, fabrikk
Et par:XHP70B-00-0000-0D0BN20E1
Neste:CXA1820-0000-000N0YN227G
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







