
Beskrivelse
Strømforsyningskontakt; uten trykknapper; uten å slå inn monterende føtter; uten grunnkontakt; 1-pol; hvit
Field-ledningsterminalblokk, 272-serie, Push Wire®
Raske og enkle tilkoblinger er garantert med denne feltledd terminalblokken (varenummer 272-101). Forsikre deg om at stripelengdene er mellom 8 mm og 9 mm når du kobler ledere til denne feltledd terminalblokken. Dette produktet har en lederterminal og bruker Push Wire®. Vår pålitelige push wire® -tilkobling tilbyr den raskeste metoden for klemmeledere. Den bruker lederens stivhet for å overvinne klemfjærens kontaktkraft. Varens dimensjoner er 8,5 x 15,3 x 24,5 mm (bredde x høyde x dybde). Det er fire klemmepunkter tilgjengelig du kan bruke til å koble til en enkelt potensial / en stolpe. Det hvite huset er laget av polyamid (PA66) for isolasjon.
Tilkoblingsdata
| Klemmende enheter | 4 |
| Totalt antall potensialer | 1 |
| Antall tilkoblingstyper | 1 |
Tilkobling 1
| Tilkoblingsteknologi | Push Wire® |
| Stripelengde | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 tommer |
| Polnummer | 1 |
Fysiske data
| Bredde | 8,5 mm / 0,335 tommer |
| Høyde | 15,3 mm / 0,602 tommer |
| Dybde | 24,5 mm / 0,965 tommer |
Materialdata
| Merk (materialdata) | Informasjon om materialspesifikasjoner finner du her |
| Farge | hvit |
| Materialgruppe | I |
| Isolasjonsmateriell (hovedhus) | Polyamid (PA66) |
| Brennbarhetsklasse per UL94 | V0 |
| Brannbelastning | 0,075mj |
| Vekt | 3g |
Kommersielle data
| Produktgruppe | 8 (Misc. Chassis Mount -blokker) |
| PU (SPU) | 1000 stk |
| Emballasjetype | bag |
| Opprinnelsesland | De |
| Gtin | 4044918436298 |
| Tolltariffnummer | 85369010000 |
Produktklassifisering
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-04 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-04 |
| Etim 9.0 | EC000446 |
| Etim 8.0 | EC000446 |
| ECCN | Ingen amerikansk klassifisering |
Miljøproduktoverholdelse
| ROHS Compliance Status | Kompatibel, ingen fritak |
Populære tags: 272-101, Kina 272-101 Produsenter, leverandører, fabrikk
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







